Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Twist Secret TW1100E, Апарат за правење плетенки, ЛЕД Д
Достапност:
Шифра: 68547
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Twist Secret TW1100E, Апарат за правење плетенки, ЛЕД Дисплеј, вклучени 30 различни аксесоари, Ротирање во две насоки - за плетење на косата и отлетување на косата, 2x АА батерии, Twist secret бесплатна апликација на Google play
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt