Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Ultra Slim 22 ST325E, Diamond ceramic серија, Професион
Достапност:
Шифра: 67718
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Ultra Slim 22 ST325E, Diamond ceramic серија, Професионална пегла за коса со керамички плочки со јонизација, црна боја, Ултра тенка 22мм, 100x22мм големина на плочки, 90 секунди загревање до 230 степени, Двоен напон што ја прави идеална за патувања
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it