Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 5337PE Rose Blush 2200, Фен за коса со јонизација, Розе
Достапност:
Шифра: 73006
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss 5337PE Rose Blush 2200, Фен за коса со јонизација, Розева боја, 2200W, 2 брзини, 3 температури + копче за ладен воздух,Titanium-ceramic, Концентратор на воздух, кабел 2.2м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt