Бренд: ST
Краток опис: ST HD-F1600, Superior Technology, Фен за коса, 1600W, виолетово/
Достапност:
Шифра: 72370
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HD-F1600, Superior Technology, Фен за коса, 1600W, виолетово/црна боја, концентратор, заштита од прегревање, рачка која се склопува, висококвалитетен DC мотор, 2 брзини, копче за ладно дување
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt