Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 5336PE GOLD ROSE IONIC, Фен за коса со јонизација, злат
Достапност:
Шифра: 72232
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss 5336PE GOLD ROSE IONIC, Фен за коса со јонизација, златно виолетова боја, 2100W, 3 брзини, 3 температури + копче за ладен воздух, Концентратор на воздух, кабел 2.2м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt