Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV7816F0 Фен за коса, Боја црно-виолетова, PRO AC, Моќно
Достапност:
Шифра: 72138
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV7816F0 Фен за коса, Боја црно-виолетова, PRO AC, Моќност 2200W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор 9mm, проток на воздух 100 km/h, Закачалка на рачката
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt