Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HD 213 GG, Фен за коса, Боја: Сино-зелена, 2100 W, IONIC
Достапност:
Шифра: 71818
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HD 213 GG, Фен за коса, Боја: Сино-зелена, 2100 W, IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор, DC мотор, Копче за ладен воздух, Филтер кој се отстранува, Moжност за закачување, Регулација на брзината: 3, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Tип на мотор со еднонасочна струја за заштеда на енергија и долгорочна употреба, Должина на кабелот:2 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt