Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV3820F0, Фен за коса, Боја црно-сина, Моќност 1800W, ле
Достапност:
Шифра: 71310
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV3820F0, Фен за коса, Боја црно-сина, Моќност 1800W, лесен и компактен, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Јон функција, Закачалка на рачката
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it