Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HD 215 PR, Фен за коса, Боја: Розева, 2200 W, IONIC POWE
Достапност:
Шифра: 70954
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HD 215 PR, Фен за коса, Боја: Розева, 2200 W, IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор, DC мотор, Копче за ладен воздух, Филтер кој се отстранува, Moжност за закачување, Регулација на брзината: 2, Температурни нивоа: 3, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Tип на мотор со еднонасочна струја за заштеда на енергија и долгорочна употреба, Должина на кабелот:1,8 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it