Бренд: ST
Краток опис: ST HD-O2400BS, Superior Technology, Фен за коса, Црн со сребрена
Достапност:
Шифра: 70272
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HD-O2400BS, Superior Technology, Фен за коса, Црн со сребрена линија, 2400W, 2 брзини 3 температури, копче за ладен воздух, концентратор, DC мотор, Заштита од прегревање, Вградена закачалка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt