Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8232/00, Фен за коса, Боја Бела, ThermoProtect 2200W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, 14mm насочувач на воздух, Јонизатор, Дифузер, кука за закачување, 1,8м кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt