Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Le Pro Light 6604WE, Професионален фен за коса со AC мо
Достапност:
Шифра: 68807
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Le Pro Light 6604WE, Професионален фен за коса со AC мотор, MADE IN ITALY, бела боја, 2000W, 6мм концентратор, 90 км/ч брзина на воздух, 50% потивок од сите останати фенови, 6 брзини, 6 температури + копче за ладен воздух, Отстранлив филтер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it