Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Retra cord 2000 D371E, Фен за коса, црна боја, 2000W, К
Достапност:
Шифра: 68123
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Retra cord 2000 D371E, Фен за коса, црна боја, 2000W, Керамичка Јонизација, 6 брзини/температури + копче за ладен воздух, 75км/ч брзина на дување, Кабел кој автоматски се собира со должина од 180цм, Дифузер, Концентратор 13мм, Заден филтер кој се вади
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it