Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH PHD9500, Фен за коса + ГРАТИС четка за коса, Pro salon Hom
Достапност:
Шифра: 67311
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH PHD9500, Фен за коса + ГРАТИС четка за коса, Pro salon Home серија, виолетова боја, 1800W, AC мотор, дупла јонизаторска функција која го намалува статичкиот електрицитет, дифузер за волумен, 3 степени на температура, 2 степени на јачина, Cool копче за фиксирање на физурата, Tесен продолжеток за обликување на фризурата, 3 метри кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt