Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje VS120W, Апарат за лепење на пластични кеси, Боја бела, П
Достапност:
Шифра: 72558
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje VS120W, Апарат за лепење на пластични кеси, Боја бела, Приклучна моќ: 120 W, Лепење, Вакумирање, Електронско управување, Тајмер, Прегледен ЛЕД дисплеј, 10 кеси во прилог, Број на кеси во пакувањето: 10, Додаток за сад за вакумирање, Простор за сместување на кабелот, Извлекување на воздух: 9 L/min, Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar, Должина на приклучниот кабел: 300 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt