Бренд: ST
Краток опис: ST Dolce PM-H02, Superior Technology, Апарат за правење палачинк
Достапност:
Шифра: 72429
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST Dolce PM-H02, Superior Technology, Апарат за правење палачинки, 1000W, нелеплива површина од 30цм, копче за селекција на соодветна температура, посебен дел за намотување на кабелот, светлосни индикатори за старт и крај на работата, вклучени 2 дрвени аксесоари за приготвување палачинки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt