Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 123142 Силиконски Аналоген часовник за на маса, идеален за
Достапност:
Шифра: 55051

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 123142 Силиконски Аналоген часовник за на маса, идеален за употреба дома и на патување, Аларм за будење, користи LR1130 батерија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt