Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CY505E30, ALL IN ONE POT, Мултиготвач, Боја инокс црна, Мо
Достапност:
Шифра: 73807
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal CY505E30, ALL IN ONE POT, Мултиготвач, Боја инокс црна, Моќност 110W, капацитет на садот 6 л, готвење под притисок, бавно готвење, готвач на ориз, печење, варење, готвење на пареа, 25 програми, рачно програмирање, книга со 45 рецепти, одржува топлина 24 часа, одложен старт, тајмер, заштита од преголем притисок
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR