Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal VC300831, Готвач на пареа, Боја црно сива, 900W, 10 литри
Достапност:
Шифра: 73428
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal VC300831, Готвач на пареа, Боја црно сива, 900W, 10 литри капацитет, 3 проѕирни садови од кои еден за ориз, прозорче за ниво на вода, контрола на нивото на вода, готвењето запира кога ќе снема вода, одржување на топлината, тајмер, ногарки што не лизгаат
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR