Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9116/90, Готвач на пареа, Боја црна, 900W, 5 литри кап
Достапност:
Шифра: 72920
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9116/90, Готвач на пареа, Боја црна, 900W, 5 литри капацитет, 2 проѕирни садови, сад за готвење на супа, ориз, додаток за јајца, индикатор за вода, заштита од прегревање и претекување, ногарки што не лизгаат
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555