Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal VC140131, Готвач на пареа, Боја црна, 900W, 6 литри капаци
Достапност:
Шифра: 71253
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal VC140131, Готвач на пареа, Боја црна, 900W, 6 литри капацитет, 3 проѕирни садови од кои еден за ориз, прозорче за ниво на вода, контрола на нивото на вода, готвењето запира кога ќе снема вода, ногарки што не лизгаат
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555