Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal VC130130, Готвач на пареа, Боја бела, 650W, 6.5 литри капа
Достапност:
Шифра: 71252
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal VC130130, Готвач на пареа, Боја бела, 650W, 6.5 литри капацитет, 4 проѕирни садови, прозорче за ниво на вода, контрола на нивото на вода, готвењето запира кога ќе снема вода, ногарки што не лизгаат
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555