Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal RK705138, Multicook Pro 12, Мултиготвач, Боја бела, Моќнос
Достапност:
Шифра: 71251
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal RK705138, Multicook Pro 12, Мултиготвач, Боја бела, Моќност 750W, 12 функции, 9 програми, Капацитет 5л, Температура 80-180 степени, нелеплив сад, Fuzzy Logic технологија која автоматски се прилагодува за време на готвењето, тајмер, погоден за печење, пржење, варење, одржување на температура, одложен старт
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555