Бренд: ST
Краток опис: ST IHS-2000S, Superior Technology, Индукциско стаклокерамичко ре
Достапност:
Шифра: 72363
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST IHS-2000S, Superior Technology, Индукциско стаклокерамичко решо, 2000W, ЛЦД Дисплеј, Siemens IGBT 15A, 10 нивоа на моќност, Заштита од прегревање, Автоматско исклучување за 1 минута ако нема сад
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm