Бренд: ST
Краток опис: ST IHS-2000BN, Superior Technology, Индукцсико стаклокерамичко р
Достапност:
Шифра: 69297
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST IHS-2000BN, Superior Technology, Индукцсико стаклокерамичко решо, 10 нивоа на моќност, 2000W, Електронски ЛЦД дисплеј со тајмер, лесно за чистење, 1.2м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm