Бренд: ST
Краток опис: ST EHS-2000N, Superior Technology, Електрично решо со 2 рингли,
Достапност:
Шифра: 68667
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EHS-2000N, Superior Technology, Електрично решо со 2 рингли, бела боја, 1000W+1000W, регулационен термостат, 1м должина на кабел, 15.5цм дијаметар на ринглите, заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm