Бренд: Krups
Краток опис: Krups EA8250PE, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1450W, При
Достапност:
Шифра: 73155
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups EA8250PE, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, ЛЦД дисплеј, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, сад за млеко XS6000, Приготвување на две кафиња истовремено, приготвување на еспресо, капучино и лате, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555