Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS900031, Течност за чистење на кафемати, 2 шишиња
Достапност:
Шифра: 71393
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XS900031, Течност за чистење на кафемати, 2 шишиња
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje