Бренд: Krups
Краток опис: Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W,
Достапност:
Шифра: 71381
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups EA829E10, Апарат за Еспресо, Боја Сребрена, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, сад за млеко, Приготвување на две кафиња истовремено, приготвување на еспресо, капучино и лате, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555