Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ESAM 3000B, Magnifica серија, Луксузен Апарат за еспре
Достапност:
Шифра: 69608
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
De Longhi ESAM 3000B, Magnifica серија, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Правење пена од млеко Milk frother, Instant reheat технологија - секогаш машината има идеална температура за правење еспресо, Копче за контрола на арома, Машината може да работи со меленo кафе и кафе во зрна, Вградена мелница за кафе со 13 степени на мелење и капацитет од 200гр, електронска контрола на температурата, 1.8л транспарентен резервоар, комплетно вадење на внатрешниот ситем за подготвка на кафе и негово лесно миење, Систем проtив капење, Прави две кафиња со едно вриење, Автоматски програми за миење на машината и декалцификација, програмирање на тврдоста на водата, Капацитет на контејнерот за кафе е за 14 кафиња, автоматско исклучување, Индикатор за празен резервоар за вода и празен контејнер за кафе, Држач за шолјите, Термоблок технологија која овозможува идеална и константна температура, 1450W
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG