Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ESAM 2600, Corso caffe, Луксузен Апарат за еспресо каф
Достапност:
Шифра: 67499
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ESAM 2600, Corso caffe, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, Пумпа со притисок од 15 бари, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Правење пена од млеко, Машината може да работи со мелени кафе и кафе во зрна, Вградена мелница за кафе со 13 степени на мелење, електронска контрола на температурата, 1.8л транспарентен резервоар, Систем пртоив капење, Прави две кафиња со едно вриење, Автоматски програми за миење на машината и декалцификација, програмирање на тврдоста на водата, Капацитет на контејнерот за кафе е за 14 кафиња, автоматско исклучување, Индикатор за празен резервоар за вода и празен контејнер за кафе, Држач за шолјите, Термоблок технологија која овозможува идеална и константна температура, 1450W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555