Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BC5119V0, Кујнска вага, Optiss Delicious SWEETS, Капацитет
Достапност:
Шифра: 71271
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BC5119V0, Кујнска вага, Optiss Delicious SWEETS, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мерење на течности, Функција Тара, Дигитален дисплеј, Батерија ААА
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt