Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje S 300 W, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот:
Достапност:
Шифра: 66073
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje S 300 W, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот: 300 W, Стаклен сад (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за садот Капацитет на посудата за сецкање: 1Л
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Радовиш
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR