Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе вла
Достапност:
Шифра: 69825
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
14,990 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,250 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологијата овозможува да ја регулирате густината на сокот, лесен за чистење, 2 брзини, drip stop, сад за отпад 2,1л, XXL отвор
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG