Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal KI140D11, Термо бокал, Боја Inox, Моќност 2400W, Запрамнин
Достапност:
Шифра: 71243
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal KI140D11, Термо бокал, Боја Inox, Моќност 2400W, Запрамнина 1,7Л, Метално тело, Автоматско исклучување, индикатор за ниво на водата на рачката, филтер против бигор, заклучување на капак
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt