Бренд: ST
Краток опис: ST WK-F17I22V2, Superior Technology, Електричен бокал за вода, И
Достапност:
Шифра: 70417
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WK-F17I22V2, Superior Technology, Електричен бокал за вода, ИНОКС, 2200W, 1.7л капацитет, скриен греач кој не се гледа, автоматско исклучување, заштита од вклучување на празно, Вклучен филтер, Безжичен со база, Индикатор за работа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt