Бренд: ST
Краток опис: ST WK-F17W22V2, Superior Technology, Електричен бокал за вода, б
Достапност:
Шифра: 70416
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WK-F17W22V2, Superior Technology, Електричен бокал за вода, бела боја, 2200W, 1.7л капацитет, скриен греач кој не се гледа, автоматско исклучување, заштита од вклучување на празно, Вклучен филтер, Безжичен со база, Индикатор за работа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt