Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TWK3A011, Eлектричен бокал за вода , бела/светло сива боја
Достапност:
Шифра: 65970
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TWK3A011, Eлектричен бокал за вода , бела/светло сива боја, 2400W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита од прегревање, филтер кој се вади
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela