Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9650/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 2225W, гот
Достапност:
Шифра: 72404
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9650/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 2225W, готвење со топол воздух, дигитален екран на допир, без маснотии, капацитет 1400g, Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер, побрзо готвење за 30%, уникатен дизајн, патентирана технологија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt