Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9240/30, Фритеза и мулти готвач, Боја Бела, 2100W, гот
Достапност:
Шифра: 69209
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9240/30, Фритеза и мулти готвач, Боја Бела, 2100W, готвење со топол воздух, без маснотии, голем капацитет 3 L (1.2kg), Дисплеј на допир, Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер, побрзо готвење за 30%, уникатен дизајн, патентирана технологија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt