Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD2586/20, Тостер за лепчиња, Боја Инокс црно, 950W, одм
Достапност:
Шифра: 71902
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 117 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 59 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD2586/20, Тостер за лепчиња, Боја Инокс црно, 950W, одмрзнување, загревање, место за 2 лепчиња со прилагодлива ширина, Стоп Функција, 7 прилагодувања на тостот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG