Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje KR 1800 SDP, Тостер, Црна боја, Приклучна моќ: 1800 W,Те
Достапност:
Шифра: 71465
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje KR 1800 SDP, Тостер, Црна боја, Приклучна моќ: 1800 W,Температурни нивоа: 5, Променливи двострани плочи, Матерјал на плочата: Алуминиум, Куќиште: Лакирана површина, Рачка за носење, Термостат, Одводен канал за истекување на маслото
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm