Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal WM310D11, Апарат за правење вафли, 1000W, облик на срце, Т
Достапност:
Шифра: 71242
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
3,019 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 126 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 63 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal WM310D11, Апарат за правење вафли, 1000W, облик на срце, Термостат, Нелепливи плочи, светлосни индикатори
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG