Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal SM193D34, Тостер сендвич, Боја Инокс-црна, Моќност 700W, П
Достапност:
Шифра: 71238
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 105 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 53 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal SM193D34, Тостер сендвич, Боја Инокс-црна, Моќност 700W, Прекинувач, Нелепливи плочи, Светлосни индикатори, ногарки што не лизгаат, вертикално складирање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG