Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800WA2, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостов
Достапност:
Шифра: 70391
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MTG-800WA2, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, Бела боја, нелепливи грил плочи, индикатор за работа во сина боја, заклучување на грил плочите
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm