Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD2581/00, Тостер за лепчиња, Боја Бела, 830W, одмрзнува
Достапност:
Шифра: 70315
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD2581/00, Тостер за лепчиња, Боја Бела, 830W, одмрзнување, загревање, место за 2 лепчиња со прилагодлива ширина, Стоп Функција, 8 прилагодувања на тостот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm