Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WCM 702 PW, апарат за правење вафли, Алуминиум, Приклучн
Достапност:
Шифра: 70275
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,650 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,550 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 113 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 56 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WCM 702 PW, апарат за правење вафли, Алуминиум, Приклучна моќ: 700 W, Затворена положба, Индикатор за температура, Едноставно печење, Гумена подлога на садот за поголема стабилност, Сигурносно затварање, Ладни рачки
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG