Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD4467/90, Тостер, Боја Сребрено црна, 2000W, нелепливи
Достапност:
Шифра: 69112
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
5,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 250 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 125 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD4467/90, Тостер, Боја Сребрено црна, 2000W, нелепливи плочи што се вадат, целосно отварање на плочите да се користи како скара, термостат, светло за температура, ладни рачки, должина на кабел 1м
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG