Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD4825/90, Тостер за лепчиња, Боја Инокс црно,800W, одмр
Достапност:
Шифра: 69109
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,259 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 95 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 48 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD4825/90, Тостер за лепчиња, Боја Инокс црно,800W, одмрзнување, загревање, место за 2 лепчиња, Стоп Функција
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG