Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi CG4001.BK, Голем грил тостер , Црна боја, Инокс рачка,
Достапност:
Шифра: 66783
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
3,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 159 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 80 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
De Longhi CG4001.BK, Голем грил тостер , Црна боја, Инокс рачка, прилагодлив термостат, грил плочи кои се вадат и се мијат во машина за садови, Perfect Oil Drain system за комплетно цедење на маснотиите, Голема површина 29x21 цм, 3 начини на готвење: Контакт ( за хамбургери, сендвичи, тостови, зеленчук, пилешко), Скара (за месо и риба), Рерна мод (за деликатни меса), 1600W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG